Technologija

Susisiekite su mumis

Paslaugos

UAB Eva King servisuose atliekami visi darbai šaldymo įrenginių priežiūros srityje, darbus atlieka kvalifikuoti Thermo King gamykloje apmokyti mechanikai.

Tik Eva King įsigysite originalių Thermo King detalių, kuriomis bus pakeistos nusidėvėjusios. Mūsų klientai  žino, nesvarbu, kokiame Europos ar pasaulio taške jie bebūtų įgalioti Thermo King atstovai visada padės ir pateisins Jų lūkesčius. Thermo King servisai –  tai visapusiška darbų garantija ir patikimumas, todėl ir esame pasauliniai lyderiai transporto šaldymo sektoriuje.

UAB Eva King pagrindiniai atliekami darbai:

Senų ir naujų įrangų montavimas, dalių keitimas, remontas ir priežiūra, techninė apžiūra.

  1. Sunkvežimiams ir priekaboms.
  2. Autofurgonams.
  3. Autobusų kondicionieriams.
  4. Jūriniams konteineriams.

Norėdami, kad Jūsų įrangos veiktu nepriekaištingai ir taupyti savo brangų laiką, turėtumėte praeiti techninę apžiūrą Eva King servisuose kas 3000 motovalandų. Tai sumažintų gedimų tikimybę kelyje ir pailgintų detalių ilgaamžiškumą, be to, tai Thermo King politika, kuri sėkmingai veikia visame pasaulyje.

Thermo King įrangų garantija galioja tik tada, kai remonto ir kiti šaldymo įrangos darbai atliekami UAB Eva King, bei kitų europos ir pasaulio Thermo King dilerių servisuose, kai detalės pakeičiamos originaliomis.

Visiems UAB Eva King atliktiems darbams suteikiame 3 mėnesių garantiją, o atsarginėms dalims taikome Thermo King suteiktas garantijas, kurios yra nuo 3 iki 24 mėnesių (pagal garantijos pratęsimo biuletenį Nr.: SPAB 049 (kaip nuoroda puslapyje))

UAB Eva King serviso darbuotojai visada maloniai paaiškins mūsų klientų vairuotojams visas šaldymo įrangų subtilybes ir funkcijas.